Aktuality

Sbírka pro čtrnáctideník A2

A2 je nezávislý kulturní kritický čtrnáctideník, který organicky reflektuje i společenské dění a politiku. Vychází každou druhou středu na 32 stranách novinového formátu a zveřejňuje eseje, poezii a prózu, recenze, publicistiku a kulturní servis; rovněž se orientuje na kritickou reflexi domácího literárního dění, zahraniční umění, alternativní kulturu a kulturní politiku, ale i politickou filozofii a politický aktivismus různých protestních hnutí a subkultur. Každé číslo má své základní téma. Médium spolupracuje se zahraničními časopisy. Dále existuje stránka A2larm.cz, online komentářový web deníku Alarm se samostatnou redakcí a obsahem zaměřeným na domácí a zahraniční politiku.

Představení sbírky

Milé kulturní publikum,

stejně jako vy i kulturní periodika si připomínají svá výročí a vstupují do nových životních etap.

Kulturní čtrnáctideník A2 letos oslaví osmnáct let a před sebou má velké plány. Prozradíme vám jaké a také se představíme těm, kdo A2 ještě neznají.

Vize A2023
A2 nejsou jen kilometry recyklovaného papíru a nevyčerpatelný přísun kvalitní publicistiky. To, co spolu s každým dalším číslem A2 znovu vzniká, je především místo pro kulturu. Je to utopie? Pokud ano, stává se skutečností díky vašemu zájmu a je udržitelná jen s vaší podporou.

ODKAZ NA SBÍRKU ZDE.

Podporujeme A2

Naše káva poslouží jako odměna pro čtenáře a čtenářky A2 a v následujících číslech najdete náš reklamní banner. Dobrá káva a dobré čtení jde totiž ruku v ruce!

Sleduj nás

Kontakt

DRUŽSTVO BLACK SEEDS

Bořivojova 353/10
779 00 Olomouc
IČ: 07549245

info@blackseeds.net

+420 604 255 712

Družstvo je zapsáno v Obchodním rejstříku pod spisovou značkou Dr 5470 vedenou u Krajského soudu v Ostravě. Nejsme plátci DPH.

Black Seeds Collective 2022 | Jelen Studio webdesign